Inspektor nemovitostí - Ing. Petr Kůrka

Zkušenost s projektováním a následnou kontrolou průběhu realizace staveb - spolehněte se na kvalifikovanou osobu

 

Autorizovaný inženýr

Jsem autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby, mám mnohaletou praxi v oboru, již od roku 2002. Patřím do skupiny Asociace inspektorů nemovitosti, jsem jejím certifikovaným inspektorem. Jako člen Asociace inspektorů nemovitosti garantuji, že moje práce bude vždy odvedena v nejvyšší možné kvalitě z hlediska odborné i etické úrovně.

Provádím také projekty pro bytové a občanské stavby a také provádím autorské dozory na stavbách. 

 

Certifikovaný inspektor nemovitostí

Jsem certifikovaným inspektorem, členem Asociace inspektorů nemovitostí (AIN).

AIN sdružuje odborníky, kteří inspekce nemovitosti vykonávají – tedy inspektory nemovitostí. U každého svého člena asociace garantuje, že poskytuje služby na takové odborné i etické úrovni, jaké jsou na obor a jeho metodiku kladeny. Úroveň znalostí inspektorů nemovitostí jsou objektivně posuzovány na půdě AIN podle vlastních interních procedur.

 

Odhadce nemovitostí

Jako odhadce nemovitostí působím v okresu Pardubice. Specializuji se na tržní hodnotu rodinných domů, na cenu obvyklou. Průběžně pracuji na tvorbě a rozšiřování vlastní databáze skutečných kupních cen rodinných domů, kam ročně doplňuji 200-300 zobchodovaných nemovitostí.

 

Všechny tyto tři obory se vzájemně prolínají. Kladu důraz na kvalitní návrh, mám zpětnou vazbu z dozorování průběhu výstavby a dokážu vyhodnotit vliv technického stavu na hodnotu nemovitosti.

 

Místo působení

Mezi oblasti, kde provádím inspekce nemovitosti patří převážně okresy Pardubicka, Chrudim. Města: Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Přelouč, Česká Třebová, Hlinsko, Holice, Králíky, Lanškroun, Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Vysoké Mýto, Žamberk, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou. 

Důraz na kvalitu

Při své práci kladu vysoký důraz na kvalitní odvedenou práci, dokážu vyhodnotit vliv technického stavu na hodnotu nemovitosti a být zákazníkovi velmi užitečným. V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici a rád Vám pomůžu s Vaším dotazem nebo problémem.