Inspekce NEMOPAS

Inspekce Nemopas Vám zaručuje jistotu. Ing. Petr Kůrka, certifikovaný inspektor nemovitosti, působím a provádím inspekce nemovitosti Nemopas. Působím v oblasti Pardubicka. Mezi moje služby patří projekční činnost, ale také odhadce nemovitostí a inspektor nemovitostí.

Metodika inspekce nemovitostí NEMOPAS

Inspekce Nemopas Vám nabízí služby jako je inspekce nemovitosti, ale také expertní služby, vystavíme Vám Průkaz energetické náročnosti budovy a rádi Vám poradíme ohledně Vaší nemovitosti - domu nebo bytu či pozemku.

Nemopas nabízí inspekci nemovitosti. Ing. Petr Kůrka, inspektor nemovitosti, Vám nabízím posouzení technického stavu Vaší nemovitosti při koupi nebo prodeji, průzkum objektu nebo bytu a případně i návrh sanačních opatření a možným naceněním práce.

V rámci inspekce Nemopas nabízím spolupráci realitním makléřům a finančním poradcům při technickém poradenství jejich klientům, takže vždy dopředu vědí, co kupují nebo dávají prodávajícímu jistotu, že nekupuje žádnou rizikovou nemovitost.

Inspekce nemovitosti Nemopas nabízí několik variant inspekcí od základní, jednoduché prohlídky nemovitosti s certifikovaným inspektorem až po tzv. inspekci nemovitosti komplet, kdy u zákazníka prozkoumám nemovitost, vypracuji technický průkaz nemovitosti s grafickým vyhodnocením, popíšu nemovitost a její případné problém a seznam všech hodnocených rizik a dané riziko je navíc ještě popsáno na zvláštním listě. Ke každému riziku nebo vadě je pak navržený způsob sanace  nebo odstranění a je zde popsána i finanční stránka této opravy.

PENB od NEMOPASu

Kromě inspekce nemovitosti Nemopas nabízíme také vypracování Průkazu energetické náročnosti budovy včetně zaměření a zjištění parametrů objektu. Průkaz energetické náročnosti budovy je dokument, který je daný vyhláškou Ministerstva průmyslu a obchodu a potvrzuje jej autorizovaná osoba pro vystavování těchto dokumentů. Průkaz se musí zpracovat u nových budov a větších změnách dokončených budov. S vystavení PENB od Nemopas  máte poradenství a konzultaci zdarma, nejsme přeprodejci průkazů.

Součástí mojí spolupráce s Nemopas  je i expertní a znalecká činnost. Pokud máte ve Vašem domě či bytě nějaký technický problém, rád přijdu a pomohu Vám s tímto problémem a dám Vám návrh na jeho odstranění. Provádím i speciální měření jak je diagnostika termovizní kamerou, blower door test - detekce netěsností v obálce budovy nebo akustika a měření hluku.